L G Lundberg serigrafier

L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier
L G Lundberg serigrafier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDBERG, L-G (född 1938): Genomströmning, portfölj med 4 originalserigrafier, 76x58, signerade, daterade och numrerade LG Lundberg 52/75, 1976. Text av Mats B. Edition Landberg/Lundberg.

272367

2014-10-26