Bricka i rokokostil

Bricka i rokokostil
Bricka i rokokostil
Bricka i rokokostil
Bricka i rokokostil
Bricka i rokokostil
Bricka i rokokostil
Bricka i rokokostil
Bricka i rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, 1900-tal, rokokostil, nysilver, rik dekor med rocailler, längd ca 82 bredd ca 50 cm

Smärre bruksslitage

272369

2014-10-22