Lampa empirestil

Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil
Lampa empirestil

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LAMPA, 4-armad ,1900-tal, empirestil, delvis brons, mörkpatinerad och förgylld, total höjd 120 cm

Omarbetad, bruksslitage

272371

2014-10-23