Richard Ansdell olja

Richard Ansdell olja
Richard Ansdell olja
Richard Ansdell olja
Richard Ansdell olja
Richard Ansdell olja
Richard Ansdell olja

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANSDELL, Richard (England 1815-1885): Jägare i landskap, signerad och daterad Richd Andsell 1850, olja på duk, 71,5x90 cm
PROVENIENS:Gård i Segmon,Värmland

272373

2014-10-30