Bordspendyl samt ljusstakar

Bordspendyl samt ljusstakar
Bordspendyl samt ljusstakar
Bordspendyl samt ljusstakar
Bordspendyl samt ljusstakar
Bordspendyl samt ljusstakar
Bordspendyl samt ljusstakar
Bordspendyl samt ljusstakar
Bordspendyl samt ljusstakar

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUPPSATS, 3 dlr., 1900-talets början, Louis XVI-stil, bordspendyl samt 1 par ljusstakar, emaljtavla med arabiska siffror samt emaljfärger, fodral i sten samt förgylld mässing, urhus flankerad av kvinna samt putto, på lejontassar, höjd 21,5-32 cm

Urtavla med slitage

272381

2014-10-22