Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad och daterad Kåks -81, 30/40, serigrafi, ca 110x72 cm
Saknar glas, smärre hanteringsveck.
272386
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här