Olle Kåks färglitografi

Olle Kåks färglitografi
Olle Kåks färglitografi
Olle Kåks färglitografi
Olle Kåks färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad och daterad Kåks -81, 30/40, serigrafi, ca 110x72 cm

Saknar glas, smärre hanteringsveck.

272386

2014-10-28