Klubbat för:
1 500 SEK
800 SEK
KOFFERT, 1900-talets första hälft, metallbeslag, invändigt med lös nredning av låda med fackindelning, reseetikett för Svenska Amerika Linjen, ca 53, 83x50 cm
Slitage, nyckel saknas
272396
2014-10-22