Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

1 500 SEK

800 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, metallbeslag, invändigt med lös nredning av låda med fackindelning, reseetikett för Svenska Amerika Linjen, ca 53, 83x50 cm

Slitage, nyckel saknas

272396

2014-10-22