Hans Hammarskiöld fotografi

Hans Hammarskiöld fotografi
Hans Hammarskiöld fotografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAMMARSKIÖLD, Hans (1925-2012): "Vasa 1968", signerad och daterad Hans Hammarskiöld -68, gelatinsilverfotografi, 28,5x23,5 cm, fotografiet avbildar en detalj från Regalskeppet Vasa
Proveniens:
Gåva från fotografen till nuvarande ägare

272409

2014-11-13