Hans Hammarskiöld fotografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAMMARSKIÖLD, Hans (1925-2012): "Vasa 1968", signerad och daterad Hans Hammarskiöld -68, gelatinsilverfotografi, 28,5x23,5 cm, fotografiet avbildar en detalj från Regalskeppet Vasa
Proveniens:
Gåva från fotografen till nuvarande ägare
272409
2014-11-13