Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, höjd 74, 106x45 cm

Omarbetad

272410

2014-10-22