Carl Johansson olja

Carl Johansson olja
Carl Johansson olja
Carl Johansson olja
Carl Johansson olja
Carl Johansson olja
Carl Johansson olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Carl (1883-1944): Fiskebåt i solnedgång, signerad C. Johansson, olja på duk, 91x62 cm

Färgbortfall

272429

2014-11-01