Kandelabrar empirestil

Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil
Kandelabrar empirestil

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, brons, frostade glaskupor, höjd ca 92 cm

En ev glaskuporna ej tillhörande, flertalet kupor med nagg

272444

2014-10-23