Paul Kostabi grafiskt blad

Paul Kostabi grafiskt blad
Paul Kostabi grafiskt blad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSTABI, Paul (USA, född 1962) "Vertical variation", signerad och numrerad Paul Kostabi 38/75, grafiskt blad, bladmått ca 33x50 cm, oramad

Smärre hanteringsveck i hörn

272450

2014-11-15