Salvador Dali skulptur
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Carmen - Castanets", gjutarstämpel Scan, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 197/300, höjd 17,5 cm, med sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
272455
2014-10-26