Salvador Dali skulptur

Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Carmen - Castanets", gjutarstämpel Scan, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 197/300, höjd 17,5 cm, med sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

272455

2014-10-26