Stig Borglind etsning/torrnåls gravyr

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORGLIND, Stig (1892-1965): "Augusti", 1951, signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 21,5x27 cm

272459

2014-10-26