Byrå miniatyr

Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr
Byrå miniatyr

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MINIATYRBYRÅ, 1800-tal, betsad ek, 5 lådor med intarsia, höjd ca 20, 23x11 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, lagningar

272466

2014-11-14