Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MINIATYRBYRÅ, 1800-tal, betsad ek, 5 lådor med intarsia, höjd ca 20, 23x11 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, lagningar
272466
2014-11-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner