Nils Forsberg olja på pannå

Nils Forsberg olja på pannå
Nils Forsberg olja på pannå
Nils Forsberg olja på pannå
Nils Forsberg olja på pannå
Nils Forsberg olja på pannå
Nils Forsberg olja på pannå

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FORSBERG, Nils (1842-1934): förstudie till "En hjältes död / Pro Patria", signerad och daterad Nils Forsberg Paris 1880, olja på pannå, 23,5x32 cm

272470

2014-10-24