Stolar i senbarock 1700-tal
2014-10-23
272498
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STOLAR, 1700-tal, senbarock, med grön klädsel, bonad björk, sitthöjd ca 46 cm
Renoveringar och kompletteringar, skador