Stolar i senbarock 1700-tal

Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal
Stolar i senbarock 1700-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 1700-tal, senbarock, med grön klädsel, bonad björk, sitthöjd ca 46 cm

Renoveringar och kompletteringar, skador

272498

2014-10-23