Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HATTHYLLA, 1900-talets början, betsat trä, längd 195, djup 28 cm
Proveniens: Från inredningen av Stockholms rådhus, inrett av Carl Westman

Bruksslitage

272522

2014-10-23