Vägglampor Svenskt Tenn

Vägglampor Svenskt Tenn
Vägglampor Svenskt Tenn
Vägglampor Svenskt Tenn
Vägglampor Svenskt Tenn
Vägglampor Svenskt Tenn
Vägglampor Svenskt Tenn
Vägglampor Svenskt Tenn
Vägglampor Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2484, formgiven under 1920-talet, mässingsstomme, vita skärmar, kontakt med dimmer, justerbar höjd, höjd ca 60 cm

Obetydligt bruksslitage

272523

2014-10-23