Vägglampor Svenskt Tenn
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, Josef Frank för Firma Svenskt Tenn, modellnummer 2484, formgiven under 1920-talet, mässingsstomme, vita skärmar, kontakt med dimmer, justerbar höjd, höjd ca 60 cm
Obetydligt bruksslitage
272523
2014-10-23