Valeriane Formozov oljemålningar
2014-10-26
272532
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FORMOZOV, Valeriane (född 1921): (2) "Forest in spring", " Oak 1954", olja på pannå, signerade, daterade a tergo 1981 och 1954, 18x12 resp 13x17 cm