Emma Sparre oljemålning

Emma Sparre oljemålning
Emma Sparre oljemålning
Emma Sparre oljemålning
Emma Sparre oljemålning
Emma Sparre oljemålning
Emma Sparre oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SPARRE, Emma (1851-1913): Vinterlandskap, signerad E Sparre, olja på duk, 47x66 cm

Smärre tryckskada

272539

2014-10-26