Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FIGURINGRUPP, parian, 1900-talets början, Gustafsberg, "Amor och Psyke", längd 37 cm
Zustandsbeschreibung
En fot saknas, smärre nagg, en vinge med lagning
272554
2014-10-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner