Axel Sjöberg oljemålning

Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning
Axel Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SJÖBERG, Axel (1866-1950): Månsken över havet, signerad Axel Sjöberg, olja på duk, 69x89 cm

272555

2014-10-27