Carl Ryd, Rosor, olja på pannå

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYD, Carl (1883-1958): "Rosor", signerad och daterad C. Ryd 1924, olja på pannå, 39x32 cm

Torrsprickor

272567

2014-10-27