Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RYD, Carl (1883-1958): "Rosor", signerad och daterad C. Ryd 1924, olja på pannå, 39x32 cm
Torrsprickor
272567
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här