Visitkortsalbum med fotografier
2014-10-23
272609
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VISITKORTSALBUM, med fotografier, merparten 1860-talet, lädersband med mässingsbeslag, 15x11 cm
Främre fals har släppt, mässingsbeslag saknas, slitage