Karmstolar
Valmis
2014-10-23
272612
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal, fanér i mahogny med konstklädsel, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, en stol med skada/mindre bortfall på dekorornament