Klaffbord empirestil

Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil
Klaffbord empirestil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, 1900-tal, empirestil, mahognybetsat, centralfot med benavslut med bronserade tassfötter, sarg med låda, höjd ca 78, 69,5x89-129 cm

Slitage

272614

2014-10-23