Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, 1900-tal, empirestil, mahognybetsat, centralfot med benavslut med bronserade tassfötter, sarg med låda, höjd ca 78, 69,5x89-129 cm
Slitage
272614
2014-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här