Bruno Mathsson fåtölj Mina

Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina
Bruno Mathsson fåtölj Mina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, "Mina", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft, skiktlimmad bok, klädsel i svart skinn, brännmärkt Bruno Mathsson design Made in Sweden

Slitage, skinnklädsel med fläckar

272622

2014-11-15