Piedestal i empirestil

Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, empirestil, betsat trä och mahogny, förgyllda beslag, höjd 105 cm

Smärre ytskador

272627

2014-10-23