Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 1900-tal, empirestil, betsat trä och mahogny, förgyllda beslag, höjd 105 cm
Smärre ytskador
272627
2014-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här