Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVUR, 1700-tal, delvis bemålat, urtavlan märkt Olf Biurstedt, pendel, lod, höjd ca 206 cm, nyckel finns
Glas samt nyckel till frontlucka saknas, slitage och ytskador, renoverad
272639
2014-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här