Sture Meijer oljemålning

Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning
Sture Meijer oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MEIJER, Sture (född 1931): "Huvud II", signerad Meijer, olja på pannå, 28x45 cm

Kuntoraportti

272642

Päivämäärä:

2014-11-16