Sture Meijer oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MEIJER, Sture (född 1931): "Huvud II", signerad Meijer, olja på pannå, 28x45 cm
Kuntoraportti
272642
Päivämäärä:
2014-11-16