Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KJERNER, Esther (1873-1952): "I stadens utkant", signerad och daterad E.Kjerner 1917, olja på duk, 64x94 cm

272644

2014-10-27