Majolikafat

Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat
Majolikafat

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, majolika, Italien, 1800-tal, polykrom dekor med antikiserande motiv av figurscen med stad i bakgrunden, diameter ca 26 cm

Nagg, smärre defekter

272648

2014-10-24