Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHENSON, Hulda Maria (1847-1940): Orientalisk stadsvy, signerad och daterad "Kopia af Hulda Schenson Paris 1884", akvarell, ca 35,5x47 cm
272674
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här