Hulda Maria Scvhenson akvarell

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHENSON, Hulda Maria (1847-1940): Orientalisk stadsvy, signerad och daterad "Kopia af Hulda Schenson Paris 1884", akvarell, ca 35,5x47 cm

272674

2014-10-27