Jacka Kina

Jacka Kina
Jacka Kina
Jacka Kina
Jacka Kina
Jacka Kina
Jacka Kina
Jacka Kina
Jacka Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACKA, 18/1900-tal, Kina, siden med broderier delvis med metalltråd, delvis med applikationer, höjd ca 51 cm

Slitage, delvis blekt

272676

2014-10-23