Soffa Danmark
2014-10-25
272693
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, Danmark, tresitsig, mörkbrunt skinn, ben i jakaranda, längd 178 cm
Slitage, lädret med krackelering