Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

DAHL Peter (född 1934): Kurtiserande par, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, 104x72 cm

Smärre reva i marginalen

272698

2014-11-13