William Anderson akvarell

William Anderson akvarell
William Anderson akvarell
William Anderson akvarell
William Anderson akvarell
William Anderson akvarell
William Anderson akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERSSON, William (England 18/1900-tal): (2) Landskapsbilder med figurer, signerade Will Anderson, akvarell, ca 9,5x49 resp 10x54 cm

272701

2014-10-28