Oscar Paul oljemålning

Oscar Paul oljemålning
Oscar Paul oljemålning
Oscar Paul oljemålning
Oscar Paul oljemålning
Oscar Paul oljemålning
Oscar Paul oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAUL, Oscar (1880-1961): "Varv, Danvikstull" ,signerad O Paul, olja på duk, ca 43x58 cm

272704

2014-10-28