Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PAUL, Oscar (1880-1961): "Varv, Danvikstull" ,signerad O Paul, olja på duk, ca 43x58 cm
272704
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här