Fischer oljemålning

Fischer oljemålning
Fischer oljemålning
Fischer oljemålning
Fischer oljemålning
Fischer oljemålning
Fischer oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISCHER, R (1800-tal): Landskap i solnedgång, signerad R Fischer, olja på duk, ca 47x54 cm

Smärre ytskador, krackeleringar

272709

2014-10-28