Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÅSSKÅL med FAT, silver, stämplad GM och HL, Stockholm 1842, invändigt förgylld, höjd 11 cm, vikt ca 770 g
272711
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här