Stockholmsmotiv akvareller

Stockholmsmotiv akvareller
Stockholmsmotiv akvareller

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HAGEMANN, Albinia (1824-1897): tillskriven: (3) Stockholmsmotiv, osignerade, akvareller, gemensamt inramade, rammått ca 46,5x59,5 cm

Kuntoraportti

272716

Päivämäärä:

2014-10-28