Bengt O Abrahamson oljemålning
Valmis
2014-10-28
272721
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ABRAHAMSON, Bengt O (1924-89): Bakgård med höstträd, signerad Bengt O Abrahamson, olja på duk, ca 38x47 cm