Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

JOLIN, Ellen (1854-1939): Flickporträtt, signerad E Jolin Roma -92, akvarell, ca 21x15 cm

272722

2014-10-28