Klubbat för:
550 SEK
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Figurscen på marknad, otydligt signerad, olja på pannå, ca 27x21 cm
Smärre färgbortfall
272731
2014-10-28