Gösta Krehl oljemålning

Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning
Gösta Krehl oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

KREHL, Gösta (1860-1899): Stadsbild, signerad G Krehl , olja på pannå, ca 23x31 cm

Smärre ytskador

272732

2014-10-28