Karotter silver Carlman

Karotter silver Carlman
Karotter silver Carlman
Karotter silver Carlman
Karotter silver Carlman

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KAROTTER, 1 par, silver, varav en stämplad CF Carlman, Stockholm 1915, profilerade brätten, importstämplar, diameter 20, 5 cm, vikt ca 782 g

Smärre bucklor och repor

272745

2014-10-24