Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Vy från Södermälarstrand mot Stockholms Stadshus, signerad och daterad Stig Claesson -76, 179/300, offsettryck, ca 43x50 cm
272747
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här