Stig Claesson offsettryck

Stig Claesson offsettryck
Stig Claesson offsettryck

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Vy från Södermälarstrand mot Stockholms Stadshus, signerad och daterad Stig Claesson -76, 179/300, offsettryck, ca 43x50 cm

272747

2014-10-28