No masker lack Japan

No masker lack Japan
No masker lack Japan
No masker lack Japan
No masker lack Japan
No masker lack Japan
No masker lack Japan
No masker lack Japan
No masker lack Japan

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NO MASKER, 4 st, Japan, lack, 1950/60-tal, höjd ca 25-37 cm

Den större masken med slagskada och lagningar

272748

2014-10-23